• 1402/11/02 - 10:17
  • - تعداد بازدید: 133
  • - تعداد بازدیدکننده: 125
  • زمان مطالعه : 1 دقیقه
جراحی_موفقیت_آمیز_شکستگی_خورد_شده_مفصل_زانو

جراحی_موفقیت_آمیز_شکستگی_خورد_شده_مفصل_زانو

جراحی موفقیت آمیز دریک عمل ۶ساعته به دنبال تصادف و شکستگی مفصل زانو در بیمارستان شهید سیدمصطفی خمینی طبس

بنا بر اعلام ریاست شبکه بهداشت و درمان روز١٣ آذرماه سال جاری آقای ٣٨ ساله راکب موتور به دنبال سانحه تصادف با شکستگی خورد شده سطح مفصلی زانو به اورژانس بیمارستان مصطفی خمینی منتقل شد. با توجه به شدت شکستگی احتمال آسیب عروق اصلی اندام تحتانی و سیاه شدن پوست به دنبال فشار نوک تیز شکستگی روی پوست وجود داشت که در بدو ورود به اورژانس اقدامات مراقبتی از نظر آسیب عروق و پوست و آتل گیری فوری با کشش ملایم انجام گرفت وبه علت تورم شدید زانو ۱۲ روز تحت ویزیت ومراقبت روزانه قرار گرفت.

عباس زمانی افزود: در ٢٥ آذرماه درطی یک عمل جراحی دشوار ٦ساعته توسط دکتر خزر ادیب مرادی متخصص ارتوپدی با همکاری تیم اتاق عمل و بیهوشی بیمارستان، با ٢ برش ١٠ سانتی متری به کمک ٣ پلاک و با استفاده از پیوند استخوان شکستگی به طور کامل فیکس شد. ٤٨ ساعت بعد با بهبودی حال عمومی و رد عفونت پوست، بیمار مرخص شد.

دکتر ادیب مرادی بیان کرد: به لطف خدا با گذشت یک ماه از عمل نتیجه درمان عالی حاصل شده و علیرغم شدت حادثه اولیه در حال حاضر بیمار عزیزمان توانایی خم و راست کردن کامل زانو و راه رفتن را به دست آورده و با تکمیل دوره درمان از حدود دو ماه دیگر به کار و فعالیت روزمره بازخواهدگشت.

✍روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان طبس

  • گروه خبری : زیرسایت بیمارستان شهید مصطفی خمینی
  • کد خبر : 49982
کپی لینک کوتاه خبر:

اشتراک گذاری در شبکه‌های اجتماعی

کلمات کلیدی
زکیه  عباسیان
خبرنگار

زکیه عباسیان

کپی لینک کوتاه :